Lista Laureatów

List przewodniczącego jury


I stopień - Kategoria I

Złoty saksofon: Jakub Czernohorski, Maja Matuszewska, Lena Wilk

Srebrny saksofon: Franciszek Młynarczyk, Jan Chwesiuk, Leon Cudek, Jakub Kłak

Brązowy saksofon: Barbara Sokołowska, Jeremiasz Patla, Hanna Mysińska, Jan Pruchnicki, Tomasz Krumin

Wyróżnienia: Marcelina Grzegorczyk, Lena Danielczyk, Maja Wiater, Antonina Sikora, Łukasz Kosma Zalewski, Sara Wójcik, Dawid Hampel, Franciszek Bieżanek, Maurycja Anuszkiewicz, Karolina Ziętek, Antoni Prowda, Jan Tosik, Gabriela Brożek, Michał Lasociński, Antoni Butoka


I stopień - Kategoria II

Złoty saksofon: Klaudia Szczypka, Patrycja Salamon

Srebrny saksofon: Franciszek Paciorek, Marcelina Wrażeń

Brązowy saksofon: Wiktoria Rusek, Aleksandra Michella

Wyróżnienia: Aldona Kalisz, Julia Minda, Igor Wawrzacz, Milena Bukojemska, Maja Młodnicka, Alicja Krawiec, Marek Jankiewicz, Aleksander Moskal, Ignacy Pilichaty, Alicja Dobek, Iwo Chwalisz, Hanna Rakoczy, Jagoda Szott, Mikołaj Galej, Szymon Pyszko, Szymon Kolarz, Ada Kaszewska, Mateusz Rybski, Tymon Tłuczek, Wojciech Warzecha


I stopień - Kategoria III

Złoty saksofon: Dawid Hodurek, Estera Gemba

Srebrny saksofon: Amelia Sroka, Lena Izabela Maruchacz, Ksawery Łuczak

Brązowy saksofon: Jakub Sosulski, Nikola Liwak, Oliwia Kluczna, Ewa Obsadna

Wyróżnienia: Julia Szafrańska, Weronika Wilińska, Maria Rakoczy, Maja Wronowska


II stopień - Kategoria I

Złoty saksofon: Tomasz Orłowski

Srebrny saksofon: Martyna Wyrzykowska

Brązowy saksofon: Ryszard Pytka, Antonina Golec, Laura Hrycewicz

Wyróżnienia: Paweł Włodarczyk, Karolina Krzesiwo, Weronika Ozimkiewicz, Zofia Kozak, Wiktoria Brzóska, Julia Ślusarczyk


II stopień - Kategoria II

Złoty saksofon: Magdalena Szczęsna

Srebrny saksofon: Mikołaj Zdebski

Brązowy saksofon: Agnieszka Płaczek, Kacper Sajdak, Jakub Manijak

Wyróżnienia: Kacper Kardas, Zuzanna Zajda, Katarzyna Pietrzykowska, Antoni Woźniak


Ponadto jury postanowiło przyznać nagrody GRAND PRIX, które otrzymują: Klaudia Szczypka, Tomasz Orłowski



Gratulujemy!

Protokół konkursu

Szkoła Muzyczna I stopnia

im. Krzysztofa Pendereckiego

Al. Mickiewicza 22

28-100 Busko-Zdrój


szkola@muzyczna.busko.pl

tel. 882 723 419

KONKURS