Ponad słowami 3 podręcznik dla liceum i technikum

Podręcznik szkolny ponad słowami 3 przeznaczony jest do nauki polskiego dla liceum i technikum. Podręcznik umożliwia uczniom opanowanie w wystarczający sposób materiału Młodej Polski jako jednej z niezwykle burzliwych i niezwykle interesującej epoki w polskiej historii sztuki. Publikacja ma jedno główne zadanie ułatwić uczniom zdanie matury. ponad słowami 3 z księgarni internetowej to podręcznik wydany przez wydawnictwo Nowa Era. Książka zawiera informacje zarówno te z zakresu podstawowego, jak i zakresu rozszerzonego. Autorami podręcznika są Anna Cisowska, Małgorzata Matecka, Aleksandra Wróblewska, Joanna Kościerzyńska oraz Anna Równy. Podręcznik jest kolejną częścią z całej serii podręczników ponad słowami. Nowa Era jest doświadczonym na rynku wydawnictwem, dlatego tworzy podręczniki, które zwracają na siebie uwagę. 

Karty pracy z podręcznikiem ponad słowami 3

Maturalne karty pracy zamieszczone w podręczniku ponad słowami 3 zapewniają kompleksowe wsparcie podczas kształcenia niezbędnych umiejętności, które są wymagane na maturze. Podręcznik pomaga również w gromadzeniu absolutnie kluczowej wiedzy o obowiązkowych lekturach. Jest to niezwykle ważne podczas przygotowań do egzaminu maturalnego oraz podczas bieżącej pracy. Seria podręczników ponad słowami w bardzo przystępny dla uczniów sposób pokazuje procesy historycznoliterackie z drobnym akcentem na określone ciągłości kulturowe. Podręcznik jest również wsparciem do kształcenia umiejętności maturalnych jak krytycznego czytania tekstu, Interpretacji tekstu lub tworzenia spójnej wypowiedzi. 

Co zapewnia podręcznik ponad słowami 3?

Podręcznik ponad słowami 3 zapewnia komfort podczas pracy dzięki uporządkowanemu materiałowi zawartemu w podręczniku. Publikacja pozwala na pracę z kilkoma różnymi typami treści jak literackimi, ikonicznymi, czy też popularnonaukowymi.